به گزارش صبح توس؛ دکتر هادی بارویی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به استقبال بسیار خوب خانواده‌ها و جوانان و نوجوانان شهر از فضای بوستان ملت و همچنین باهدف پر کردن بخشی از اوقات فراغت همشهریان عزیزمان، درصدد هستیم کلیه رقابت‌های فوتبال جام جهانی را از طریق نصب دیتا و پروژکتور در قسمت ورودی این بوستان برای شهروندانمان پخش کنیم.


شهردار چناران، افزود: چون در رقابت‌های دوره قبل بازی‌های جام جهانی، تجربه پخش این بازی‌ها را در بوستان ملت داریم که به‌شدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و از طرفی، فضاهای سبز و پارک‌ها محل تجمعی برای اقشار مختلف مردم تبدیل شده است (به‌ویژه در هنگام عصر و شب)، این موضوع در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.


وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با انجام این قبیل اقدامات ضمن ایجاد محیطی شاد و مفرح، بتوانیم در قبل از پخش مسابقات و در بین دو نیمه، خصوصاً بازی‌های تیم ملی کشورمان با رقبای خود با اجرای برنامه‌های فرهنگی، باعث ارتقاء بیشتر فرهنگ شهروندی و انتقال پیام‌های شهروندی به مردم خوبمان در شهر چناران شویم.


بارویی، بیان داشت: ویژه‌برنامه‌های خاصی را نیز همزمان با اتمام امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها و شروع تعطیلات تابستانی در کلیه بوستان‌های سطح شهر در دست اقدام داریم و قصد داریم با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، اوقات فراغت نسل جوان این شهر را هدفمندتر مدیریت کنیم.

 

انتهای پیام/