محمد داورزنی در گفتگو با صبح توس؛ با اشاره به اینکه صندوق های خاصی برای جمع آوری کمک برای مردم آسیب دیده فلسطین در راهپیمایی روز قدس مشخص شده است اظهارداشت: خوشبختانه رقم این کمک ها افزایش صد درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه برخی از همجه ها با ایجاد شایعات سعی در القای نارضایتی و از بین بردن اعتماد مردم نسبت به کمیته امداد و نادیده گرفتن خدمات این نهاد مقدس بود تاکید کرد: این افزایش صد در صدی کمک به مردم فلسطین نشان  از اعتماد جامعه به کمیته امداد و همچنین لزوم توجه کمک به دیگر ملت های مسلمان دارد.

 

داورزنی همچنین با اشاره به خدمات کمیته امداد سبزوار در خصوص فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان از تامین 100سری جهیزیه برای زوج های جوان خبر داد و عنوان کرد: ارزش ریالی مجموع جهیزه های اهدایی بیش از3میلیارد و 500میلیون ریال خواهد بود که به همزمان با عید فطر به این زوج ها اهدا خواهد شد.

 

مدیرکمیته امداد سبزوار به توزیع 2هزار سبد کالا در ماه رمضان جاری به مددجویان تحت حمایت این نهاد اشاره و تشریح کرد: هر سبد کالا ارزشی معادل 500هزار ریال است که شامل اقلام ضروری خانوار است.

 

وی همچنین به پهن کردن سفره های افطاری در ماه رمضان و توزیع غذای گرم در این ماه برای مددجویان اشاره کرد و افزود: از ابتدای ماه رمضان تا کنون بیش از 5هزار نفر از سفره های افطاری این نهاد بهره مند شده اند.

 

انتهای پیام/