به گزارش صبح توس؛ حجت السلام حسین وحیدی امام جمعه شهرستان بجستان در خطبه  نماز جمعه این هفته که مصادف بود با اخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز قدس بعد تقدیر از حضور مردم در روز جهانی قدس و مسئولان برگزاری این روز بزرگ و همچنین خادمین مساجد بخاطر برپایی مراسمات این ماه مبارک و پر خیر برکت در مساجد سطح شهرستان، به اهمیت سرزمین قدس پرداخت و  اظهار کرد: اشغال سرزمین فلسطین با این هدف است تا یک پایگاه ضد اسلامی تشکیل دهند و بعد از تسلط برمسلمانان منطقه به سمت مسلمانان جهان و سرانجام حاکم بر کل بشریت شوند.

 

وی ادامه داد: جنگی که اسرائیلی ها به راه انداخته اند جنگ دین نیست البته  یک استراتژیک سیاسی برای از بین بردن اسلام و اغازگر جنگ صهیونیسم و استکبار است و به دنبال ان بشریت را به سمت بی دینی و بی خدایی سوق دهد. اولین تهدید صهیونیسم ها تهدید فرهنگی و دوم تهدید اقتصادی است، انها با بزرگ شدند در عرصه اقتصادی دنیا با پول رئیس جمهور امریکا را از خودشان میکنند و نهایتا تاثیر در انتخاب این رئیس جمهور دارند و این از فعالیت های انها و تهدید های اقتصادی انهاست.

 

حجت اسلام وحیدی در ادامه به بیانات و تذکرات مقام معظم رهبری طی سالهای اخیر پرداختند و اذعان کردد: سالهای سال مقام معظم رهبری این پیام را دادند مسایل اقتصادی را حل کنید. نیروی مقاومت امروز اسرائیلی ها را با همه امکاناتی که دارند به زانو در اورده و قدرت مانور نظامی را از انها گرفته است.

 

امام جمعه بجستان خاطر نشان کرد: پنج دلیل روشن بر نابودی اسرائیل وجود دارد، رژیمی که به دنبال نابودی کشورهای اسلامی و‌تمدن اسلام است باید نابود شود.

 

انتهای پیام/