به گزارش صبح توس؛ هم‌زمان با روز جهانی قدس مردم سبزوار هم‌صدای با دیگر ملت آزاده با شرکت در راهپیمایی روز قدس بار دیگر لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته و بر این نکته تأکید کردند که تا رهایی کامل قدس شریف از دست رژیم غاصب و کودک کوش اسرائیل از پای نخواهند نشست.

در این راهپیمایی که همچون سال‌های گذشته از میدان کارگر به سمت مصلی نماز جمعه سبزوار آغاز شد مردم با در دست داشتن دست‌نوشته‌های مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل تأکید کردند که جنایات اسرائیل در فلسطین با همکاری و حمایت شیطان بزرگ است که انجام می‌شود.

 

تأکید بر حفظ وحدت بین مسلمانان و پشتیبانی از ولایت‌فقیه و عمل به فرمایشات امام خامنه‌ای از دیگر نکاتی بود که به‌وضوح در شعارهای و شعارنوشته‌های مردمی به چشم می‌خورد.

 

در انتهای مراسم سید محمد هاشمی فرمانده نیروی انتظامی سبزوار با اشاره به اینکه رسانه‌های غربی باقدرت پوشش دهی خود سعی در تطهیر چهره رژیم کودک کش اسرائیل دارند اظهار داشت: غرب و امریکا تمام‌قد در حمایت از اسرائیل به پا خواسته و ما نیز باید محکم و استوار در دفاع از آرمان‌های خود خیزیم.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در معادله اسرائیل و فلسطین عربستان سعودی دارای نقش بزرگی است ادامه داد: حکام سعودی با دلارهای نفتی خود از این رژیم حمایت کرده و به‌تازگی این حمایت خود را نیز علنی کرده‌اند.

 

هاشمی اسرائیل را منبع بی‌اخلاقی فسق و فجور دانست و افزود: تلاویو که امروزه به‌عنوان پایتخت اسرائیل شناخته می‌شود مرکز این این‌گونه اقدامات است.

 

فرمانده نیروی انتظامی سبزوار در ادامه با اشاره به عمل به فرمان‌ها قرآن و پیروی از ولایت‌فقیه تنها راه پیروزی و پیشرفت است تأکید کرد: راه آزادی قدس و نابودی اسرائیل به‌صراحت در بیانات رهبری عنوان‌شده است.

 

وی همچنین به اقدامات یک‌طرفه سازمان ملل در خصوص تجاوز وحشیانه اسرائیل به مردم مظلوم غزه اشاره کرد و افزود: این سازمان حافظ منافع استکبار بوده و تنها در راستای حمایت از این کشورها گام برمی‌دارد.

 

انتهای پیام/