محمدرضا غفاری در گفت و گو با صبح توس، نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را نقشه راهبردی امام خمینی (ره) در زنده نگه داشتن بیداری اسلامی خواند و گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 اولین جرقه های بیداری اسلامی در جهان زده شد و ادامه این بیداری، اعلام روز قدس به عنوان روز مقاومت می باشد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تقابل دو جبهه استبکار و انقلاب اسلامی، تشریح کرد: امروز تمام دنیا شاهد است که استکبار جهانی با تمام قوا به حمایت از رژیم غاصب صهیونسیتی قد علم کرده و از طرف دیگر انقلاب اسلامی و تمامی کشور های آزادی خواه دنیا به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپا خاسته اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز، قدس را معیار تشخیص حق از باطل دانست و گفت: امروز مردم دنیا، فلسطین را نمادی از مظلومیت مردان و زنانی می دانند که برای اثبات حقانیت خود از جان گذشته ولی از عزت و استقلال خودشان نخواهند گذشت و در برابر زیاده خواهی های اسرائیل و تمامی ضد ارزش ها ایستاده اند.

غفاری اظهار کرد: این روزها انسانیت به راحتی توسط صهیونیست ها ذبح می شود، اما مدعیان حقوق بشر سر در آخور استکباری خود داشته و دم فرو بسته اند و متاسفانه برخی از گروه های به اصطلاح اسلامی هم جیره خوار و مجیر گوی آنها شده اند.

وی تاکید کرد: جیره خواران اسرائیل از این غافلند که تکمیل کننده بیدار اسلامی، آزادی قدس شریف است و رژیم غاصب صهیونیستی با شکست در جنگ 33 روزه و شکست های دیگر در برابر جبهه مقاومت و حزب الله لبنان، در سراشیبی سقوط قرار گرفته و دیری به طول نخواهد انجامید که وعده الهی محقق شده و این غده ی سرطانی از صفحه روزگار محو شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در پایان تمامی اقشار مردم را به حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: راهپیمایی روز قدس حامل پیام های بسیاری است که شاید مهم ترین آن ها حمایت از مردم فلسطین و محكوم نمودن جنایات رژیم منفور اسرائیل در سرزمین‌های فلسطین باشد؛ این راهپیمایی عزم جهان اسلام برای نابودی اسراییل و آزادی قدس شریف را به نمایش می گذارد.

انتهای پیام/