به گزارش صبح توس؛ علی‌اصغر نیشابوری در واکنش به مباحث مطرح شده در خصوص نارضایتی بخشی از شهروندان از سرویس دهی شبهای قدر نوزدهم و بیست و یکم، اظهار کرد: سرویس دهی ویژه شبهای قدر مجموعا با ۱۶۰۰ دستگاه اتوبوس برنامه ریزی گردید و بعد از اتمام مراسم، از ۶ پایانه موقت اطراف حرم مطهر سرویس دهی برگشت صورت پذیرفت.
وی با اشاره به اینکه شهروندان از مسیرهای پرتردد شهر نیز با ۴۹ خط به حرم مطهر منتقل شدند، افزود: در شبهای قدر به خصوص شب بیست ویکم ماه مبارک رمضان جمعیت میلیونی همزمان از طرف باب الجواد و خروجی حرم مطهر از خیابان امام رضا(ع)-بعد از اتمام دعای حرم مطهر -خارج شدند که این سیل جمعیت و ورود مردم به خط ویژه BRT "بصورت همزمان" باعث کاهش سرعت خدمات رسانی گردید.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به سرویس‎دهی از ۴ نقطه در میدان بیت المقدس، خاطر نشان کرد: ارائه خدمات از پارکینگ سابق امام رضا(ع)، خیابان خسروی، ایستگاه لاین ویژه BRT و خارج از لاین BRT به صورت همزمان محقق شد.
نیشابوری با اشاره به حضور سیل جمعیت از میدان بیت المقدس به میدان بسیج، بیان کرد: همچنین با هدف رفاه حال عزاداران به ویژه افراد سالمند، اتوبوسرانان این ریسک را متقبل شدند که سرویس دهی از میدان بیت المقدس صورت پذیرد.

انتهای پیام/