به گزارش صبح توس؛ علی نیکروح، سرپرست سازمان اتوبوسرانی قوچان  ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر قوچان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از تاریخ 20 بهمن ماه سال گذشته مسئولیت اتوبوسرانی قوچان را برعهده گرفته ام و طی این مدت تلاش کرده ایم با حل مشکلات بیمه رانندگان و پرداخت بخشی از بدهی های قبلی، این سازمان را در مسیر خدمات رسانی به شهروندان تقویت کنیم.

وی ادامه داد: از تاریخ 20 بهمن ماه سال گذشته تا پنجم خردادماه سال جاری سازمان اتوبوسرانی قوچان سه میلیارد و 10 میلیون ریال از طریق فروش بلیط، کرایه اتوبوس، تبلیغات، سرویس دهی به مدارس و .. درآمد داشته و همچنین یک میلیارد و 870 میلیون ریال نیز شهرداری به این سازمان کمک مالی پرداخت نموده است.

وی افزود: در این مدت بیش از یک میلیارد و 90 میلیون ریال از بدهی های این سازمان به بازار و 10 درصد از بدهی یک و نیم میلیاردریالی به سازمان شهرداری ها از بابت اتوبوس های خریداری شده در سال های قبل، پرداخت شده است.

نیکروح تصریح کرد: در حالی که کل درآمد ای سازمان طی مدت مذکور چهار میلیارد و 880 میلیون ریال بوده، میزان هزینه ای و پرداختی ها نیز برابر و حدود چهار میلیارد و 870 میلیون ریال بوده است.

سرپرست سازمان اتوبوسرانی قوچان در پایان با بیان اینکه کل اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر 31 دستگاه می باشد و فقط 26 دستگاه فعال است، گفت: از اواسط سال گذشته تاکنون هیچ کمک و یارانه ای از سوی دولتبه این سازمان پرداخت نشده و فقط شهرداری قوچان ماهانه اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال به این سازمان کمک می کند.

انتهای پیام/