به گزارش صبح توس؛ خلیل‌الله کاظمی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی اکیپ‌های هرس و قطع اشجار در سطح شهر آماده‌باش بودند و پنج هزار نیروی خدمات شهری نیز پس از طوفان و باد شدید به نظافت شهر پرداختند تا با توجه به پیش‌بینی باران مشکلی برای کانال‌های آب‌های سطحی رخ ندهد.

وی ادامه داد: بیش از ١٠٠ اصله درخت سقوط کرده است و این طوفان ٨٣ کیلومتر در ساعت سرعت داشته و تعـــــداد تماس‌ها با مرکز ١٢۵ از ساعت ١٨:۴٣ الی ٢١ پیرامون این طوفان و وزش باد شدید ۵١۴ مورد بوده است.

کاظمی  گفت: تعداد کل عملیات مرتبط با طوفان و وزش باد شدید ۴٣ مورد بوده است، در این طوفان شاهد ١٣ عملیات در آسانسور، سقوط دو تیر‌آهن، سقوط یک درخت خطری، سقوط ١٧ درخت شامل یک مورد روی ریل قطار شهری، ١١ مورد روی خودرو، یک مورد روی کابل و چهار مورد در معبر بوده‌ایم.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری مشهد ابراز کرد: سقوط ورق روی خودرو یک مورد، ریزش دیوار و ساختمان دو مورد، سقوط تابلو یک مورد، سقوط اسکلت و اسکلت خطری سه مورد و ساختمان خطری سه مورد از دیگر حوادث روز گذشته طوفان مشهد بوده است.

 حوادث گزارش شده در اکثر نقاط شهر به خصوص قاسم‌آباد، صارمی، حر عاملی و عبدالمطلب بوده است.

انتهای پیام/