به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام عماد دخانی اظهار کرد: مدیریت اعزام مبلغ سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در اواسط ماه مبارک رمضان امسال با اولویت مناطق موقوفه دار و محروم برنامه اعزام مبلغ را خواهد داشت.
وی بیان کرد: اعزام مبلغ به مناطق موقوفه‌دار بنا به درخواست‌هایی است که از سوی مردم این مناطق به آستان قدس رضویواصل شده است.
مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه اعزام مبلغ با هدف پشتیبانی از برنامه‌های معرفتی و اخلاقی شهرستان‌ها صورت می گیرد، عنوان کرد: اعزام مبلغ سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با اولویت استفاده از ظرفیت گروه‌های تبلیغی و جهادی در مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: بیش از 60 گروه تبلیغی جهادی سازمان بسیج طلاب خراسان رضوی با همکاری سامان فرهنگی آستان قدس رضوی در ایام ماه مبارک رمضان به مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد اعزام می‌شوند.
حجت‌الاسلام دخانی تصریح کرد: سه موضوع برگزاری مجالس و مراسم‌های مذهبی و معرفتی، برگزاری جلسات مناجات و توسل و همچنین جشن‌های پسران و دختران روزه اولی در 15 رمضان هم‌زمان با میلاد کریمه اهل‌بیت امام حسن مجتبی (ع) به عنوان محورهای فعالیت گروه های اعزامی در نظر گرفته‌ شده است.
وی افزود: ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی علاوه بر برنامه‌های تبلیغی مشابه سال گذشته در مناطق محروم از دیگر ویژگی‌های طرح اعزام مبلغین سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در رمضان امسال است.