به گزارش صبح توس؛ ساعت ۲۰:۰۳ روز سی ام اردیبهشت ماه زن و شوهر جوانی که پنج سال از ازدواج شان می گذرد و به ادعای خودشان هنوز بچه دار نشده اند وارد حرم مطهر رضوی شدند. آنها با فردی روبرو شدند که کودک گمشده گریانی را در آغوش داشت و دنبال مادر و پدر این کودک می گشت.

در این لحظه مرد ۲۷ساله جلو رفت و با نشان دادن همسر خود به آن فرد گفت: این خانم مادر طفل گمشده است. این فرد نیز نوزاد را تحویل زن جوان داد و به این صورت بود که جلیل و همسرش ،پس از گذشت ۷ دقیقه از محل دور شده و با تاکسی سمند خود را به میدان آزادی مشهد رساندند. با گزارش موضوع به فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران کلانتری شیرازی تحقیقات خود را آغاز و کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی نیز وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی در این باره گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی در یک عملیات سخت پلیسی با تحقیقات میدانی و بررسی های علمی کارشناسی منجر به چهره زنی زن و مرد جوان شد و پس از اعلام موضوع در فضای مجازی ،این زوج که دریافته بودند پلیس به آنها نزدیک شده تصمیم دیگری گرفتند. آنها از طریق شماره تلفنی که در فضای مجازی از پدر محمد پرهام منتشر شده بود تماس گرفته و اظهار داشتند طفل معصوم را در اطراف حرم مطهر رضوی رها خواهند کرد.

سرتیپ قادر کریمی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی این زوج را با کنترل و مراقبت های ویژه در حال رها سازی کودک دستگیر کردند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: زوج جوان مدعی شده اند که چون بچه دار نمی شوند و به گمان این که این طفل متعلق به والدین معتادی بوده که او را رها ساخته اند محمد پرهام را ربوده اند. سرتیپ کریمی اظهار داشت: این نوزاد یک و نیم ساله سالم و صحیح به آغوش خانواده اش بازگشت تا به شهر خود، یزد بازگردند.

انتهای پیام/