مهدی برادران در گفت و گو با خبرنگار صبح توس درخصوص مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال کشورمان به مسابقات جام جهانی 2018 روسیه اظهار کرد: این مراسم به‌دلیل اهمیت ویژه آن و لزوم حفظ وحدت بین اهالی فوتبال کشور با حضور جمع زیادی از مسئولان، پیشکسوتان و علاقه‌مندان به تیم ملی برگزار شد که بنا به گفته مدعوین، بدرقه ملی‌پوشان از سوی خادمین بارگاه منور امام رضا(ع) از نقاط عطف و شورانگیز این مراسم بود.

وی تصریح کرد: آستان قدس رضوی چه در زمینه برپایی غرفه در حاشیه مراسم و چه در زمان اجرای مراسم در تالار وحدت، حق مطلب را ادا کرد و بازیکنان تیم ملی نیز نسبت به حال و هوای بخش پایانی مراسم که با بدرقه نمادین، اهدای هدایای متبرک و بوسه بر پرچم سبز گنبد امام رضا(ع) همراه شد، رضایت کامل داشتند.

رییس هیأت فوتبال خراسان رضوی در ادامه به فعالیت‌های خیرخواهانه آستان قدس رضوی در توسعه ورزش همگانی و کمک به تعالی ورزش قهرمانی پرداخت و گفت: الحمدا... با توجه به نگاه مثبت تولیت آستان قدس رضوی به ورزش در این زمینه اقدامات مناسبی صورت گرفته است که غالب این اقدامات در راستای مأموریت این آستان در حوزه ورزش معطوف به بخش همگانی بوده است.

برادران گفت: در بخش قهرمانی نیز شاهد حمایت‌های خوبی از سوی آستان قدس رضوی بوده‌ایم و در این زمینه امکانات مطلوبی همچون ورزشگاه مدرن امام رضا(ع) در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: امیدواریم این حمایت‌های آستان قدس رضوی همچنان تداوم پیدا کند و در آینده نزدیک بتوانیم از این مسیر در راه تعالی ورزش به‌ویژه در حوزه پرورش نیروهای مستعد و حمایت از بخش قهرمانی اقدامات و گام‌های بزرگتری برداریم.

انتهای پیام/