به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان‌نیوز، روح‌الله رنجبر اظهار داشت: این طرح در طول ماه مبارک رمضان هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء اجرا خواهد شد و بسته‎های افطاری سبک در صحن های آزادی، انقلاب، جمهوری اسلامی، گوهرشاد و رواق‏‎های حرم مطهر رضوی میان نمازگزاران توزیع می‎شود.

وی در ادامه تاکید کرد: در این طرح هر یک از مدیریت‌های اماکن متبرکه توزیع یکی از رواق‎ها یا صحن ها را برعهده دارند و بر حسب نیاز و جمعیت حاظر در حرم مطهر رضوی این بسته‎ها توزیع خواهد شد، به طوری که همه نمازگزاران حرم مطهر رضوی افطار را میهمان حضرت رضا(ع) خواهند بود.

رنجبر همچنین تصریح کرد: خادمان مدیریت انتظامات همچون دیگر مدیریت‌های اماکن متبرکه آستان قدس رضوی در طرح‌های مختلف اطعام رضوی حضور دارند، به طوری که در طرح سفره‌های اکرام رضوی که روزانه پذیرای 13هزار نفر از مجاوران ‌است، ضمن خوش‌آمدگویی، کنترل دعوت‌نامه‌های میهمانان را بر عهده داشته و برای برقراری نظم مسیر تردد آنان را مشخص می‌کنند.

مدیر انتظامات و تشریفات آستان قدس رضوی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان همه روزه 60 نفر از نیروهای این اداره در طرح سفره‌های اکرام رضوی همپای دیگر خادمان و خدمتیاران به زائران و مجاوران حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/