احمد احدی در گفتگو با  صبح توس؛ ضمن اشاره به قیمت و بازار گوشت در فروشگاه‌های استان خراسان رضوی، اظهار کرد: عرضه گوشت در بازار بسیار مناسب است و از نظر موجودی گوشت فعلاً کمبودی نداریم، خرید مردم بیشتر در هفته آخر منتهی به ماه مبارک بود و اکنون بازار آرام است.

 

وی افزود: با توجه به بارندگی‌های اخیر و نزول رحمت الهی، دامداران استان متأسفانه دام خود را عرضه نمی‌کنند تا خوراک بیشتری را به دام خود بدهد و آن را با وزن بیشتری بفروشد تا سود بیشتری را کسب کند.

 

رئیس اتحادیه گوشت قرمز خراسان رضوی با اشاره به فروش و وضعیت بازار گوشت، گفت: وضعیت فعلی بازار عرضه و تقاضا است و با توجه به این ممکن است قیمت‌ها کمی بالا رفته باشد و در این میان نیز برخی  استفاده نیز کنند.

 

وی ادامه داد: جهاد کشاورزی استان با تدابیری که اندیشیده است تصمیم دارد تا انتهای هفته هم گوشت وارداتی و هم گوشت تازه را وارد بازار کند تا قیمت‌ها بشکند و تا انتهای هفته قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد.

 

احدی با تأکید بر اینکه اکنون نیز هیچ کمبودی درزمینه گوشت قرمز در بازار نداریم، بیان کرد: با توجه به اینکه مردم در بازار به دنبال تهیه گوشت هستند، الحمدالله بازار پرگوشت است و به‌عنوان‌مثال بره زنده قیمت آن در بازار افزایش پیداکرده است.

 

وی بیان کرد: قیمت‌های کنونی در بازار همانند گذشته است و هیچ افزایش قیمتی را نداشته‌ایم اما تا پایان هفته قیمت‌ها در بازار کاهش پیدا خواهد کرد.

 


انتهای پیام/