حسن امیریان در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به قیمت شله و حلیم و همچنین سایر غذاهای رستوران ها، اظهار کرد: از شهریور سال گذشته یعنی تقریبا هفت الی هشت ماه گذشته می دانیم که گوشت تقریبا 10 هزار تومان گران شده است، حبوبات گران شده است، برنج نیز افزایش قیمت داشته است.

 

وی افزود: اما اتحادیه رستوران ها وچلوکبابی های سطح شهر مشهد سعی بر این دارد که اگر می خواهیم افزایش قیمت داشته باشیم این افزایش قیمت ها بعد از ماه رمضان باشد.

 

رئیس اتحادیه رستوران ها، چلو کباب و حلیم مشهد با اشاره به اینکه از سال 96 افزایش قیمت نداشته ایم، گفت: یعنی در سال گذشته قیمت شله با قیمت تمام شده 8 هزار و هفتصد تومان و قیمت حلیم نیز 10 هزار تومان در انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان تصویب کردیم تا مورد استفاده هم شهریان قرار بگیرد.

 

وی ادامه داد: همچنین در جلسه ای که با اتاق اصناف داشتیم مطرح کردیم که تعدادی مغازه در اطراف حرم امام هشتم (ع) به خاطر زوار امام رضا (ع) تاسیس شود که متاسفانه این درخواست پذیرفته نشد و این بار هم موفق نشدیم.

 

امیریان با اشاره به اینکه باید حرمت ماه مبارک رمضان حفظ شود، گفت: با تمام مغازه های ذیل نظر اتحادیه مکاتبه شده و گفته ایم که هیچ مغازه غذاخوری در سطح شهر تا زمان نماز مغرب و عشا اجازه ارائه خدمات را نخواهد داشت و پلمب در انتظار واحدهای متخلف است.

 

انتهای پیام/