به گزارش خبرنگار صبح توس؛ سید مجید منبتی صبح امروز (سه‌شنبه) در حاشیه بازدید مدیر فناوری اطلاعات شرکت ملی گاز ایران از این مجتمع گازی اظهار کرد: صنعت گاز می‌تواند با به‌کارگیری فنّاوری‌های جدید بر بستر اینترنت و فناوری اطلاعات در راستای خدمت‌رسانی به عموم آحاد جامعه گام بردارد.

 

وی تصریح کرد: یکی از فعالیت‌های جدید این پالایشگاه در بستر اینترنت، فروش محصول گوگرد پالایشگاه به خریداران این محصول است و مشتریان می‌توانند تقاضا و سفارش خود را در این بستر ثبت و محصول گوگرد را خریداری کنند.

 

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس خاطرنشان کرد: فناوری ارتباطات از جمله سودآورترین بخش‌های امروز جهان است که باید با بهره‌گیری از خدمات الکترونیک، این بستر را در سطح جامعه ارتقاء و گسترش داد.

 

منبتی با بیان اینکه جوانان متخصص و علاقه‌مند به تحول در این حوزه مشغول به کار هستند، بیان کرد: در بستر فناوری می‌توانیم ضمن ارائه خدمات در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، خدمات فنی و مهندسی را به سازمان‌ها و دیگر کشورها صادر کنیم.

 

وی با تأکید بر اینکه سلامت اداری دستگاه‌های دولتی می‌تواند در بستر فناوری اطلاعات شکل بگیرد، بیان کرد: امروز استفاده از خدمات الکترونیک در دستگاه‌ها به‌خصوص حوزه صنعت گاز می‌تواند سبب کاهش هزینه‌ها، ایجاد ارزش‌افزوده، پایداری تولید، تحقق اسناد بالادستی و حوزه اقتصاد مقاومتی شود.

انتهای پیام/