حسین شرف زاده در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به وضعیت بازار خوار و بار و لبنیات در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در حال حاضر خوشبختانه هیچ گونه افزایش قیمتی را نداشته ایم و پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک رمضان نیز قیمت ها تغییر نداشته باشد.

 

وی افزود: وضعیت بازار در حال حاضر مساعد و آرام است که در هفته گذشته بازار کمی مشکل برنج و روغن داشت اما خوشبختانه با پیگیری ها انجام شده این کمبود ها نیز جبران شد.

 

رئیس اتحادیه خوار و بار و لبنیات مشهد، با اشاره به وضعیت بازار و نحوه خرید مردم گفت: وضعیت خرید مردم عادی است و اینکه بگوییم هجوم و خرید سنگینی به سمت بازار باشد را نداریم و بازار کاملا عادی است.

 

وی ادامه داد:  در بازار ماه مبارک رمضان پیش بینی می شود که قیمت ها ثابت بماند و امیدواریم که بازار خراب تر از این نشود زیرا ماه مبارک رمضان برخی از اقلام بازار فروش بیشتری خواهد داشت.

 

شرف زاده با اشاره به برخی از اقلام مصرفی از جمله خرما و حبوبات و برخی مواد مانند نشاسته بیان کرد: قیمت خرما در بازار با کیفیت متوسط بین 6 هزار تومان تا 7 هزار تومان است، البته قیمت خرما در بازار موارد زیادی از 3 هزار تومان تا 11 هزار تومان نیز موجود است که به کیفیت آن وابسته است.

 

رئیس اتحادیه خوار و بار و لبنیات مشهد تاکید کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه گران فروشی و یا احتکار می توانند شکایت خود را از طریق سامانه نظارت بر گرانفروشی‌ها و تخلفات اصناف با شماره تلفن 124 اعلام کنند و با متخلفان برخورد قاطع می شود.

 

انتهای پیام/