به گزارش صبح توس؛ رشید بن عیسی در نشست بررسی نقض حقوق بشر و ادعای دموکراسی آمریکایی که در دانشکده داروسازی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز در جهان فقط در سه کشور دنیا مثل ایران، یمن و لبنان کرامت وجود دارد.
وی افزود: امروز جهانیان فرصت برگشتن به مسیحیت ندارند، فقط یک فرصت دارند که آن گرایش به اسلام است و برای همین در اروپا در ماه رمضان چند هزار جوان به دین اسلام می پیوندند.
استاد دانشگاه سوربن فرانسه تصریح کرد: هم اکنون در ۹ شهر فرانسه، شهردار مسلمان انتخاب شده است، ما ادعا می‌کنیم که مقدسات تمام شده درحالی که بدون آن نمی‌توانیم زندگی کنیم.
بن عیسی با بیان اینکه سازمان بین المللی حقیقی برای دفاع از مسلمانان وجود ندارد، گفت: یونسکو برای فرهنگ و تعلیم نمایشگاه می‌گذارد، اما برای مسلمانان هیچ کاری نمی‌کند، این درحالی است که در جهان 950 سازمان مردم نهاد یهودی و صهیونیستی از یونسکو پول می‌گیرند.
وی حقوق بشر آمریکایی را دست مایه ای برای سلطه بر کشورهای منطقه دانست و افزود: من از رئیس جمهور آمریکا هیچ توقعی ندارم، ترامپ کافر و مجنون است.
بن عیسی گفت: آن چیزی که باعث تاسف است، مسلمانان باهم مجادله می‌کنند اما غربی ها با هم مذاکره می‌کنند؛ امروز شیعیان حرمت دارند؛ همه مسلمانان دوست دارند به ایران بیایند پس ایران مظلوم نیست.

انتهای پیام/