نادر طالب‌زاده، دبیر کنفرانس بین‌المللی افق نو در گفتگوی اختصاصی با صبح توس؛ پیرامون اهداف مهم چنین گردهمایی اظهار کرد: نقش اصلی چنین کنفرانس‌هایی آوردن افراد و بازیگران اصلی است که در صحنه حضور دارند.

 

وی افزود: در ششمین دوره این کنفرانس غیر از متخصصین دانشگاهی، فعالان سیاسی و نویسندگان، چندین افسر سابق نظامی و نهادهای امنیتی که از نزدیک همه‌چیز را لمس کرده‌اند نیز حضور دارند و افشاگری می‌کنند.

 

تهیه‌کننده، مجری برنامه‌های تلویزیونی و  مستندساز گفت: بسیاری از این افراد به دلیل افشاگری‌هایی که صورت داده‌اند محکوم‌شده‌اند و برای اولین بار در چنین اجتماعی حضور پیدا می‌کنند.

 

وی افزود: از اهداف این کنفرانس روشنگری علی‌الخصوص برای قشر جوان است چراکه جوانان ایرانی باید بدانند در آمریکا چه خبر است؛ اروپا و آمریکا با رسانه و گفته‌هایشان تغییر وضعی در اعتمادبه‌نفس جوانان ایجاد می‌کنند.

 

طالب‌زاده ضمن مؤثر دانستن چنین اجلاسیه هایی در سطح بین‌المللی تصریح کرد: صدور تفکر انقلاب باعث ایجاد ظرفیتی مهم برای جمهوری اسلامی شده است که قطعاً باید از چنین ظرفیتی به بهترین صورت استفاده  کرد.

 

وی افزود: این افراد بیدار شده بایستی جمهوری اسلامی را ببینند، بشناسند و با هم به گفتگو بپردازیم تا از این امکان به‌خوبی بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/