حسین عباسی در گفتگو با صبح توس؛ اظهار داشت: در پی عهدشکنی دولت آمریکا و خروج آن از توافق برجام، مردم شهرستان چناران، فردا بیست و یکم اردیبهشت از مقابل میعادگاه‌های نماز جمعه سه شهر چناران، گلبهار و گلمکان، تظاهرات ضدآمریکایی و ضد استکباری بر پا می‌کنند.

 

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چناران ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه آمریکا در خروج از برجام، گفت: این اقدام و بیانات سخیف رئیس‌جمهور آمریکا خدشه‌ای بر عزم و اراده ملت ایران وارد نمی‌کند و مردم شهیدپرور شهرستان چناران، پرشورتر از گذشته، به میدان خواهند آمد و بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم سر می‌دهند.

 

وی ادامه داد: مردم شهرستان چناران ضمن تجدیدعهد با ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای، نشان خواهند داد که ملت ایران همچنان بر آرمان‌های ضد استکباری و ضد استعماری خود پایبند است.

 

عباسی در خصوص مسیرهای راهپیمایی نیز بیان داشت: آغاز مراسم این راهپیمایی ضدآمریکایی در چناران از مقابل مصلی آغاز می‌شود و مردم انقلابی این شهر به سمت میدان بسیج تظاهرات خواهند کرد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چناران افزود: در گلبهار نیز مردم از مقابل مسجد امام زین‌العابدین علیه‌السلام میدان غدیر (پرند) به سمت مسجد امام خمینی (ره) تظاهرات خواهند کرد و در گلمکان نیز مراسم راهپیمایی از مقابل مصلای نماز جمعه آغاز خواهد شد و راهپیمایی با قرائت قطعنامه پایان می‌پذیرد.

 

انتهای پیام/