به گزارش صبح توس؛ مسعود سلطانی‌فر ظهر امروز در جمع خبرنگاران کاشمر اظهار داشت: به نمایندگی از هیئت دولت در شهرستان کاشمر حضور یافتم و در مورد مسائل مختلف این شهرستان در حوزه‌های ورزش و فرهنگ و عمران و بهداشت و ارتباطات تبادل نظر شد و تلاش می‌کنیم ظرف دو یا سه سال آینده این موارد در هیئت دولت و وزارتخانه‌های مربوطه پیگیری شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در حوزه ورزش این شهرستان نیز تلاش داریم استخر نیمه تمام کاشمر را تا پایان سال به اتمام برسانیم و در مناطق محروم این منطقه نیز امکانات ورزشی را مهیا کنیم.

سلطانی‌فر در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی برای حضور پرقدرت در مسابقات آسیایی و المپیک 2020 توکیو گفت: برنامه ریزی لازم در این حوزه از یک سال قبل در قالب تشکیل جلسات در کمیته ملی المپیک صورت گرفته و مسائل مختلف مورد بررسی قرار گرفته و آمادگی تیم‌ها نیز دائماً رصد می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر می‌توان عنوان کرد که با ارزیابی‌های صورت گرفته 98 درصد ترکیب کاروان ورزشی ایران در مسابقات آسیایی مشخص شده و درصد باقی مانده نیز با رکوردگیری برخی رشته‌ها در ماه‌های آینده مشخص می‌شود؛ در مجموع برآورد ما این است که در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا کاروان ایران بتواند نتایج خوبی کسب کند.

انتهای پیام/