به گزارش صبح توس؛ بخش علی بیاتی قله زو ظهر امروز در جمع خبرنگاران از صدور تعداد 31 فقره پروانه بهره‌برداری، طرح توسعه و همچنین تعداد 50 فقره جواز تأسیس در شهرستان چناران طی یک سال گذشته خبر داد.

 

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران افزود: حجم سرمایه‌گذاری در بخش پروانه بهره‌برداری و طرح توسعه صنعتی شهرستان چناران طی این مدت بالغ‌بر 153 میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است که درنتیجه آن برای 806 نفر، اشتغال ایجاد شده است.

 

وی ادامه داد: در بخش جواز تأسیس، میزان سرمایه‌گذاری پیش‌بینی‌شده بالغ‌بر 222 میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده که پیش‌بینی‌شده است برای بیش از هزار و ۱۰۰ نفر شغل ایجاد شود.

 

بیاتی قله زو تصریح کرد: از پروانه‌های شاخص ارائه شده در این مدت می‌توان از حوله یاس سپید درزمینهٔ تولید انواع پارچه‌های حوله‌ای و لباس‌های حوله‌ای، مجتمع غذایی ساینا دوین شرق در زمینه تولید انواع کیک، کلوچه و ویفر و از جواز تأسیس‌های شاخص به صبا تجارت اسپادانا درزمینهٔ انواع مکمل‌های دارویی وغذایی، رزین فرم چناران درزمینهٔ تولید پری‌فرم اشاره کرد.

 

رییس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران عنوان کرد: شهرستان چناران ازنظر تعداد پروانه بهره‌برداری و پروانه توسعه صادر شده در سال گذشته بعد از شهرستان مشهد جایگاه دوم را کسب نموده است.

انتهای پیام/