به گزارش صبح توس؛ علی غفوری‌مقدم، در همایش حمایت از کالای ایرانی که در محل سالن معلم چناران برگزار شد، اظهار داشت: همه ما باید برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی تلاش کنیم، همچنین، سازمان صنعت و معدن خراسان رضوی از تولید کالای ایرانی باکیفیت حمایت می‌کند.

 

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی اقتصادی، ادامه داد: در تلاش هستیم تا علاوه بر حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه‌های داخلی، زمینه حضور آنان را در نمایشگاه‌های خارجی هم فراهم کنیم.

 

وی با تأکید بر لزوم حمایت از صنایع کوچک، اضافه کرد: طرح‌های زیادی برای استفاده از تسهیلات از محل تبصره 18 معرفی شده‌اند که 90 درصد از آنان، واحدهای خرد و کوچک بوده است.

 

غفوری‌مقدم از برنامه‌ریزی برای خرید کالای ایرانی توسط حجاج خبر داد و بیان داشت: در راستای حمایت از کالای ایرانی برنامه‌ریزی شده است که امسال حجاج خراسان رضوی بتوانند کالای ایرانی خرید کنند.

 

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اضافه کرد: در حوزه صادرات، به دنبال توسعه بازارهای هدف و حضور واحدهای کوچک در امر صادرات هستیم تا این واحدها هم بتوانند نسبت به عرضه کالای خود در بازارهای هدف مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/