به گزارش صبح توس؛ فهیمه سروری معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی صبح امروز در نشست با نواب روسای هیئت‌های ورزشی و قهرمانان برون مرزی خراسان رضوی ظهار کرد: سعی داریم جلساتی به‌صورت تخصصی برای نواب روسای هیئت ‌های ورزشی برگزار کنیم تا از زیر ساخت‌ها و ظرفیت هر هیئت مطلع شویم، در این جلسه همراه نایب رئیس هیئت، قهرمان آن رشته را دعوت کردیم تا سهمیه بیشتری کسب کنیم.

وی افزود: با نگاه ویژه به ورزش بانوان پیشرفت گسترده‌ای در زمینه قهرمانی و مدال آوری داشتیم، ورزشکاران باید مشکلاتشان را به نواب روسا منتقل کنند تا بتوانیم به آنها کمک کنیم.

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان حل مشکلات بانوان ورزشکار را وظیفه خود دانست و گفت: در سال ۹۶ برنامه‌ها و مشکلات خرد را حل کردیم اما بعضی از مسائل نیاز به زمان دارد و ما امیدواریم در سال ۹۷ شاهد پیشرفت بیش از پیش در ورزش بانوان خراسان رضوی باشیم.

سروری تصریح کرد: هیئت‌های ورزشی که تا پایان هفته برنامه‌های سال جاری را برای تهیه زیر ساخت و آمادگی ورزشکاران جهت حضور در المپیک ۲۰۱۸ را ارائه دهند حساب آنها شارژ خواهد شد، وزارت ورزش و جوانان توجه به این بخش را در اولویت کار خود قرار داده است ما نیز به سهم خود ورزشکاران را حمایت می‌کنیم.

وی افزود: برخی برنامه‌های میان مدت به ما تکلیف شده است و ما براساس آن عمل خواهیم کرد، افزایش سهم ورزش در ارتقا تندرستی بانوان، افزایش سهم بانوان از اماکن ورزشی، توسعه ورزش در گروه‌های خاص، شرکت در ورزش همگانی و ارتقا نشاط اجتماعی و افزایش ورزش در زمان اوقات فراغت بانوان، افزایش سهم مدیریتی بانوان و شناسایی مستعدین ورزشی مهم‌ترین رویکرد ما خواهد بود.

معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: استفاده از اماکن ورزشی روباز برای برخی از رشته‌های ورزشی اهمیت دارد به همین منظور با پردیس دانشگاه فردوسی و شهرداری بزودی تفاهم‌نامه‌ای را امضاء می‌کنیم.

انتهای پیام/