حمیدرضا محمودی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین دوره مسابقات بومی محلی قهرمانی شرق کشور به میزبانی بخش ششتمد سبزوار طی چند روز گذشته با حضور استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان و سیستان و بلوچستان برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی شرق کشور به منظور نکوداشت شهدای منطقه برگزار شد، تصریح کرد:  این مسابقات با هدف احیاء و ترویج بازی های بومی و محلی و ایجاد شور و نشاط در بین جوانان برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی خلیل آباد با بیان اینکه در این مسابقات بیش از 300 ورزشکار حضور داشتند، خاطرنشان کرد: شهرستان خلیل آباد در رشته های هفت سنگ و چوب کشی مردان و زنان و در رده سنی بزرگسالان شرکت داشت.

وی همچنین با بیان اینکه هفت سنگ بانوان خلیل آباد توانست بار دیگر برای شهرستان افتخار آفرینی کند، اذعان کرد: شهرستان خلیل آباد در قسمت هفت سنگ بانوان توانست به مقام اول این مسابقات دست پیدا کند و بخش مرکزی و احمد آباد مشهد به ترتیب دوم و سوم شدند.

محمودی همچنین در پایان عنوان کرد: هفت سنگ بانوان شهرستان خلیل آباد یکی از تیم های سرآمد در رشته بازی‌های بومی و محلی استان  است به گونه‌ای که موفق به کسب مقام های برتر در سطح استان و کشور شده است.

انتهای پیام/