رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در گفتگو با صبح توس؛  پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل مشکی‌پوشان خراسان اظهار داشت: مشکی‌پوشان خیلی خوب بازی کرد و پیش‌بینی چنین بازی را داشتیم.

وی افزود: از سقوط مشکی‌پوشان ناراحت شدم. بازیکنان این تیم امروز ثابت کردند این تیم چه پتانسیل بالایی دارد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که کار بزرگی انجام دادند. آنها مصیبت‌ها و سختی‌های زیادی را تحمل کردند و دست تک تک این بازیکنان و نیز افرادی را که به ما کمک کردند، باید بوسید. این بچه‌ها نه تنها به فوتبال و شهر مشهد، بلکه به جوانان شهر خدمت کردند.

سرمربی پدیده با تشکر از افرادی که در سخت‌ترین شرایط، خالصانه و مخلصانه از این تیم حمایت کردند، تصریح کرد: هر چند این نتایج خیلی راضی‌کننده نبود، اما خوشحالم که امانت‌دار یک سهمیه استان بودیم. دوست داشتم که اکنون از کسب سهمیه آسیایی صحبت کنیم. شما می‌دانید چه مشکلاتی داشتیم.  بازیکنان واقعاً غیرت به خرج دادند و واقعاً روزهای سختی را گذراندند. وقتی تیم را با یک تفکر می‌بندید وبازیکنان اسم و رسم‌دار جذب می‌کنید، بعد شرایط اینگونه می‌شود. آنها تا روزهای آخر با حداقل‌ها، مردانه جنگیدند.

«امسال سالی فراموش‌نشدنی برای من و مجموعه تیم پدیده بود» مهاجری با بیان این جمله خاطرنشان کرد: از همه همکاران، تدارکات، رسانه‌ای، ماساژورها و سایر اعضای تیم تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند. اینکه الان من از عملکردم دفاع می‌کنم، حاصل زحمات شبانه روزی تک تک اعضای تیم بود.

وی درباره داوری دربی مشهد اظهار داشت: فکر نمی‌کنم داوری مشکل خاصی داشت و من به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. پنالتی ما هم کاملاً مشخص بود.

سرمربی پدیده با تمجید از اتحاد اعضای تیمش در طول فصل گذشته گفت: همدلی اعضای تیم، چشم بستن روی مشکلات، قبول همدیگر و حمایت از اعضای تیم در پدیده مشهود بود. ما روزهای خوبی را از دست دادیم. تیم ما چند روز تمرین نمی‌کرد، اما بازیکنان از جان مایه گذاشتند و تا آخرین توان در زمین گذاشتند. این مورد چه در بازیکنانی که بازی کردند و چه بازیکنانی که از روی نیمکت به تیم انرژی مثبت منتقل می‌کردند، دیده می‌شد. همچنین باید به این تماشاگران نمره 20 داد.

مهاجری در خصوص عملکرد شهاب گردان در دروازه این تیم گفت: باید در این خصوص از هاروت ابراهیمیان (مربی دروازه‌بانان پدیده) تشکر کنم. کمتر کسی فکر می‌کرد شهاب گردان به روزهای اوج خودش بازگردد. همچنین ما دروازه‌بان جوان و خوبی مانند سعید جلالی‌راد را معرفی کردیم. ما دو دروازه‌بان خوب داریم و دو دروازه‌بان جوان دیگر که می‌توانند در سال‌های آینده پا جای پای جلالی‌راد بگذارند، در اختیار داریم.

انتهای پیام/