سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: امام خمینی(ره) با نگاه عمیق و دقیق فرمان تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را داده اند.

 

وی با اشاره به کارنامه این نهاد مقدس و سخن بزرگانی همچون مقام معظم رهبری به عنوان ملاک ارزیابی سپاه افزود: سپاه برخوردار از کارنامه بسیار قوی در همه ابعاد توانسته در طول عمر نظام اسلامی وظیفه ای که امام خمینی(ره) انتظار داشتند به انجام برساند و لذا نظام اسلامی به عنوان مهمترین دستاورد انقلاب بالنده شده و استحکام پیدا کرده است.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) ضمن یادآور شدن فرمایش امام(ره) مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور نبود گفت: از نگاه دشمن نیز کارنامه سپاه موفق بوده است چراکه دشمنان انقلاب اسلامی به شدت سپاه را مورد هجمه قرار داده اند و امیدوار به درستی کار و مصمم به ادامه راه هستیم.

 

وی افزود: افتخارمان خدمت به مردم است و در همین مسیر ادامه خواهیم داد و مفتخریم که قدرت سپاه بر پایه قدرت مردمی است.

 

سردار نظری با اشاره به اینکه سپاه  درحوزه های مختلف فرهنگی و امنیتی به مقابله برخاسته است، تصریح کرد: افراد داخلی که به سپاه به صورت عامدانه و غرض ورزانه هجمه وارد می کنند منافع حزبی و گروهی شان به خطر افتاده است و لذا سپاه در برابر هر کسی که بخواهد ضربه بزند و دستاوردهای شهدا را خدشه دار کند ایستادگی می کند.

 

وی افزود: این افراد معاند کسانی هستند که سربازان دشمنان انقلاب اسلامی و وابسته به آن ها هستند که حرف های آمریکا و جبهه کفر را تکرار می کنند.

انتهای پیام/