به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی عابدی صبح امروز در دیدار  سبزپوشان سپاه پاسداران تربت حیدریه با امام جمعه این شهر، اظهار کرد: امروز سپاه به یک نیروی مسلح منطقه ای و جهانی تبدیل شده و این اقتدار نهاد انقلابی نه بواسطه موشک ها و توان نظامی است بلکه به خاطر معنویت محوری است که در بدنه سپاه پاسداران می درخشد.

 

وی تصریح کرد: ورود سپاه به عرصه های مختلف کشور بواسطه حمایت از حزب و جناح خاصی نبوده و نیست، زیرا شانیت این نهاد انقلابی ایجاب می کند که هیچگاه خود را خرج دسته بندی های سیاسی نکند، لذا در هر نقطه که احساس شود انقلاب اسلامی در خطر و آسیب قرار گرفته سبزپوشان سپاه ورودی موفق و تاثیر گذار دارند.

 

عابدی اضافه کرد: این حضور نیروهای انقلابی برگرفته از اصل مهم قانون اساسی است که باید حافظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب اسلامی در هر نقطه ای از جهان باشد و این صیانت را تحت لوای ولی فقیه جامعه به پیش می برد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد اظهارکرد: امروز هر  خطری که انقلاب سلامی را از داخل و خارج تهدید کند سبزپوشان سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح و پشتیبانی ملت سینه سپر کرده که می توان به نمونه اخیر آن در جبهه های مقاومت اشاره کرد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا(ع) مشهد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مستشاری در منطقه غرب آسیا نقش تاثیر گذار و بی بدیلی در تقویت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایفا کرد.

 

وی به حمله اخیر غربی ها در سوریه اشاره کرد و افزود: اوج ذلت جبهه استکبار در این حمله نمایان بود، بطوریکه  موشک پرانی اخیر آمریکا نه تنها خللی در اراده محور مقاومت ایجاد نکرد بلکه بر عزم ملت سوریه برای مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و عوامل مزدور منطقه ای اش افزوده است.

انتهای پیام/