به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: از همان نخستین لحظات پیروزی انقلاب اسلامی که دشمن با قائله ها و توطئه ها و جنگ تحمیلی سعی در شکست درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت، سپاه پاسداران تحت امر فرماندهی  کل قوا در تمامی صحنه های حضوری موفق و مقتدرانه از خود نشان داد.

وی تصریح کرد: نقش موثر سپاه پاسداران با وجود اینکه نهادی تازه تاسیس بود در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از عملیات ها را با مشارکت ارتش و بسبج مردمی طراحی و اجرا کرد.

امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

عصمتی بیان کرد: امروز این حضور به خارج از مرزهای جغرافیایی کشیده شده و پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در جبهه های مقاومت در کنار سایر نیروهای مقاومت مردمی در برابر استکبار جهانی با اقتدار ایستاده است.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی، تلاش مذبوحانه جبهه استکبار در غرب آسیا را بی ثمر دانست و افزود: امروز معادلات غرب آسیا توسط محور مقاومت و ایران اسلامی تعیین می شود‌‌.

خطیب جمعه تربت حیدریه، سراسیمه بودن جبهه استکبار را در صحنه های مختلف را برگرفته از روحیه و تفکر ناب بسیجی در محور مقاومت عنوان کرد و گفت: خدا اراده کرده که مظلومان عالم بر ظالمان پیروز شوند، لذا می رویم تا به فرموده امام راحل عصر نابودی استکبار را رقم بزنیم.

انتهای پیام/