به گزارش صبح توس؛ علی قربانی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه استخر یکی از پروژه های نیمه تمامی است که برای تکمیل آن به دو میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار نیاز است، اظهار داشت: چندین سال است پروژه های نیمه تمام به حال خود رها شده اند.

وی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل نبود سالن های ورزشی و چمن استاندارد مجبوریم با لابی گری میزبانی مسابقات را بگیریم، خاطرنشان کرد: در کندر یک سالن روستایی وجود دارد که می خواستیم آن را دیوار کشی کرده و ساخت و سازهایی انجام دهیم ولی به دلیل عدم اعتبار در حال تخریب است.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد با تأکید بر اینکه در مجموعه شمال شهر سازه قبلی در حال تخریب است، تصریح کرد: هر چند در این مجموعه استخر، سالن ورزشی و زمین روباز فوتبال وجود دارد ولی همه نیمه کاره هستند.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: استخر، استادیوم شهید علوی نژاد، مجموعه ورزشی شمال شهر، چندین پروژه در روستای جابوز و شهر کندر و بسیاری دیگر همه رها شده اند و به دلیل نبود اعتبار نمی توان کاری انجام داد.

قربانی با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی حوزه ورزش شهرستان به دلیل عدم تخصیص یا تخصیص ناچیز اعتبارات وضعیت مطلوبی ندارند، عنوان کرد: پروژه هایی نظیر استادیوم ورزشی شهید علوی نژاد و مجموعه ورزشی شمال شهر دارای که در آنها اعتبارات ملی هزینه شده است فرسوده و در حال تخریب هستند.

وی در پایان با بیان اینکه ورزش خلیل آباد توانمندی های زیادی دارد که نبود اعتبار چالش هایی را در این زمینه به وجود آورده است، تشریح کرد: متاسفانه اداره ورزش و جوانان خلیل آباد از سوی استان اعتباری ندارد لذا خرید بسیاری از تجهیزات غیرممکن است.

انتهای پیام/