صلاح الزواوی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به حرکت بازگشت بزرگ مردم فلسطین به سمت نوار غزه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی یک رژیم جعلی است که باید نابود شود همانطور که مقام معظم رهبری امام خامنه ای نیز فرموده اند اسرائیل باید از بین برود و در این مبارزه تمام مسلمانان دنیا باید در یک  جهت حرکت کنند.

 

وی افزود: از طرف دیگر ما فلسطینی ها چاره ای جز مقاومت و مبارزه در برابر این رژیم جعلی نداریم و متفقیم بر اینکه رژیم جعلی اسرائیل آینده خوبی ندارد لذا همین بازگشت روشی برای مقابله و مقاومت در برابر اسرائیل است.

 

سفیر فسطین در ایران با اشاره به سیر ناکامی اسرائیل در جهان، گفت: همانطور که در رسانه های مردمی جهان نگاه می کنیم، صدای مظلومیت فلسطین به گوش مردم جهان رسیده است و صدای آن ها نیز در برابر اسرائیل علم شده است و این در حالی است که بسیاری از این مردم مسلمان هم نیستند.

 

وی ادامه داد: تشکیل یک کشور مستقل برای اسرائیل ممکن نیست زیرا آن ها غاصب هستند و از طرف دیگر مقاومت مردم فلسطین این اجازه را به آنان نخواهد داد زیرا اراده آنها بر مقابله با اسرائیل است.

 

صلاح الزواوی با تاکید بر اینکه اسرائیل از داخل نیز دچار بحران فروپاشی است، تاکید کرد: مردم اسرائیل نیز از جنگ دائمی و تهدید های هر روزه به تنگ آمده اند و دچار فرار از این رژیم هستند اما در مقابل مردم ما بیش از نیم قرن است که از مبارزه خسته نشده اند و در راه مقاومت شهیدان زیادی داده اند.

 

وی تصریح کرد: دعوت از فلسطین برای مذاکره با این رژیم جعلی بی فایده است و امیدوارم که روزی برسد که با عنایت و کمک حضرت رضا (ع) روزی جشن پیروزی مقاومت فلسطین را در ایران و سایر کشورهای اسلامی برگزار کنیم.

 

سفیر فسطین در ایران با اشاره به اظهار ترامپ در خصوص انتقال پایتخت سارئیل به قدس شریف، بیان کرد: تمام فلسطین متعلق به خود مردم فلسطین است و من معتقدم رئیس جمهور آمریکا زیر دست اسرائیل حرکت می کند و اقدامات خود در منطقه را به نفع این رژیم جعلی انجام می دهد و معتقدم ترامپ نیز آینده سیاسی مناسبی نخواهد داشت.

 

وی عنوان کرد: مردم اسرائیل متوجه هستند که نه تنها در حال مبارزه با آمریکا  و اسرائیل هستند بلکه در حال مبارزه با حامیان این رژیم منحوس از جمله انگلیس و فرانسه و سایر کشور های مزدور اروپایی است.

 

انتهای پیام/