سرهنگ حسین دهقانپور فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز در گفتگو با صبح توس؛ اظهار کرد: شب گذشته ماموران گشت انتظامی پاسگاه جاغرق حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به موتورسیکلتی با سرنشین که تعدادی زیادی مرغ و خروس و سیم وکابل را حمل می کرد مشکوک شدند.

وی افزود: پس از صدور دستور ایست، راکب موتورسیکلت با مشاهده خودرو پلیس متواری که ماموران پاسگاه انتظامی جاغرق پس از طی مسافتی آن را با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در بررسی های به عمل آمده از سوابق این دو برادر 27 و 45 ساله مشخص شد که بیش از 8 سابقه مواد مخدر و سرقت در پرونده خود داشته و یکی از آنان به تازگی پس از تحمل 7 سال حبس از زندان آزاد شده است .

سرهنگ دهقانپور تصریح کرد: متهمان با توجه به ابزار سرقت بیش از 60 متر کابل برق فشار قوی کشف شده در بازجوئی های به عمل آمده به سرقت از چهار باغ ویلایی در حاشیه رودخانه جاغرق اعتراف کردند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: متاسفانه بعضا مالکان باغات و باغ ویلا ها نسبت به مسائل پیشگیرانه از سرقت نظیر نصب دوربین، قفل و حفاظ مناسب،دزدگیر و بکار گیری نگهبان غفلت کرده و مشکلات زیادی را برای خود و امنیت منطقه ایجاد می کنند لذا توصیه ما خصوصا به باغ ویلاهایی که در حاشیه رودخانه ها و نقاط صعب العبور ساخته شدند نصب دوربین های استاندارد و استخدام نگهبان های زوجی از شرکت های مجاز خدمات محله به منظور ارتقای امنیت و پیشگیری از ارتکاب جرائم است.

انتهای پیام/