به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: در سال 96 با فراز و نشیب های بسیاری رو برو بودیم و حوادث بحرانی زیادی در این سال رخ داد.

وی با بیان اینکه امیدواریم سال 97 سالی پر بار از نظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشد، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در ابتدای سال و در جوار مرقد شریف امام رضا (ع) نقشه راه یک سال دولت و ملت را مشخص کردند.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به شعار سال 97 " حمایت از کالای ایرانی "، تصریح کرد: اشتغال، کار آفرینی و مبارزه با فقر نیز از جمله برنامه های دولت برای سال 97 است.

وی با تاکید بر اینکه امیداوریم با جذب سرمایه گذار و با همکاری دستگاه های اداری حرکتی رو به جلو در سطح شهرستان داشته باشیم، اذعان کرد: سال گذشته، سال بسیار خوبی در اقدامات عمرانی بود که در هفته دولت و دهه فجر به بهره برداری رسید.

شاکری ضمن تقدیر از دست اندرکاران ستاد خدمات سفر به جهت فراهم کردن بستر استقبال از مسافران و زائران، عنوان کرد: اقدامات بسیار خوبی توسط آموزش و پرورش، هلال احمر، شهرداری ها، شبکه بهداشت و درمان، صنعت معدن و تجارت، میراث فرهنگی، نیروی انتظامی و شوراهای اسلامی صورت گرفت.

وی با تاکید بر اینکه اجرای سیاست های دولت در راستای رضایتمندی بیشتر مردم در سال 97 است، تشریح کرد: باید در سال جدید به سمت تحقق شعار سال و اجرای سیاست های دولت حرکت کنیم.

این مقام مسئول همچنین در ادامه تاکید کرد: در سال جدید، دستگاه های اجرایی که ارتباط مستقیم با اشتغال دارند باید به سمت ایجاد اشتغال گام های موثری بردارند و تکریم ارباب رجوع میز باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی با تاکید بر اینکه اخلاق مداری و مردم مداری باید در دستور کار مدیران و زیرمجموعه آنها باشد، بیان کرد: نقاط قوت و ضعف عملکرد دستگاه ها در سال 96 بررسی و نقاط ضعف آن برطف شود.

انتهای پیام/