مهدی آجیلیان در گفتگو با  صبح توس؛ ضمن اشاره به وضعیت مسافرخانه ها و هتل آپارتمان های مشهد مقدس در ایام تعطیلات نوروز، اظهار کرد: اقامت در هتل آپارتمان های شهر از هفته گذشته آغاز و تاکنون بیش از 50 درصد از اتاق ها تکمیل شده است و زائرین عزیز در واحدهای اقامتی متفاوت سکونت دارند.

 

وی افزود: بخشی از اتاق ها نیز به صورت اینترنتی رزرو شده اند و پیش بینی می کنیم با شروع رسمی تعطیلات خصوصا بعد از تحویل سال مابقی اتاق ها نیز پر شوند.

 

رئیس اتحادیه هتل آپارتمانداران مشهد مقدس با اشاره به نرخ مسافرخانه ها و هتل آپارتمان ها، گفت: قیمت ها بسته به موقعیت و کیفیت ارائه خدمات متفاوت است؛ اما هیچ افزایش قیمتی را نداشته ایم و قیمت ها مربوط به پنج سال گذشته است.

 

وی ادامه داد: همچنین طبق روال هر ساله در هفته دوم نوروز واحدهای اقامتی ما تخفیف 40 تا 60 درصدی را اعمال خواهند کرد تا بتوانیم وضعیت جمعیت ورود و خروج به واحدهای اقامتی خود را بدین صورت کنترل کنیم.

 

آجیلیان تاکید کرد: رزرو هتل ها بدون هیچ محدودیتی ادامه دارد و مردم می توانند تا زمانی که خواستند نسبت به رزرو اتاق ها و واحدهای اقامتی خود اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اوضاع نظارت بر قیمت های واحدهای اقامتی از جمله هتل آپارتمان ها و واحدهای مسافرخانه ای، بیان کرد: بازرسی ویژه از سوی اتحادیه توسط 20 گروه در 20 منطقه متفاوت از شهر مقدس مشهد در نظر گرفته ایم، همچنین یک بازرسی مشترک با واحد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز خواهیم داشت.

 

رئیس اتحادیه هتل آپارتمانداران مشهد مقدس تصریح کرد: چنانچه مردم شکایتی داشتند می توانند با سازمان تعزیرات حکومتی تماس بگیرند تا همکاران بازرس سریعا در محل حاضر شده و مشکلات را حل و فصل کنند.

 

وی با اشاره به تخفیف های هفته دوم تعطیلات نوروزی توسط اتحادیه، بیان کرد: از زائران می خواهیم تا سفرهای خود را به هفته دوم تعطیلات منتقل کنند تا علاوه بر استفاده بهتر از مزایای مادی، بتوانند زیارت بهتری را در محضر امام هشتم تجربه کنند.

 

انتهای پیام/