به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری، عصر امروز در نشست کارگروه شورای ترافیک شهرستان خلیل آباد اظهار کرد: سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم و حوادث ناگواری در این سال نظیر کشتی سانچی و سقوط هواپیما، زلزله کرمانشاه و غیره رخ داد و امیدواریم با تدابیر دولت و رهنمودهای مقام معظم رهبری سال خوبی را پیش رو داشته باشیم.

 

وی ضمن تقدیر از زحمات همه دست اندر کاران شورای ترافیک شهرستان در طول یک سال گذشته، خاطرنشان کرد: تمام تمهیدات و اقدامات لازم اندیشیده شود تا سفر خوبی برای زائران و مسافران در شهرستان خلیل آباد رقم بزنیم.

 

فرماندار خلیل آباد با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در خصوص بازگشایی تعریض و روشنایی ورودی شهر در سمت نصرآباد انجام شده و مسیری زیبا برای عبور و مرور تحویل داده شده است، تصریح کرد: تمام طرح های عمرانی سطح شهر در این ایام باید ایمن سازی شود و علائم لازم برای این پروژه ها نصب باشد.

 

وی همچنین در ادامه ابراز کرد: هماهنگی بین شهرداری ها برای تداوم حمل و نقل درون شهری در ایام نوروز ضروری است.

 

آرامش بهاری همراه با نظم و امنیت شعار محوری ناجا در نوروز 97

ولی الله غلامی در این مراسم با بیان اینکه شعار نوروزی ناجا آرامش بهاری همراه با نظم و امنیت است، عنوان کرد: امیدواریم با اقدامات و برنامه هایی که در ایام نوروز توسط نیروی انتظامی و دیگر دستگاه ها انجام می شود این شعار تحقق پیدا کند.

 

وی در ادامه با انتقاد از وضعیت وانت بارهای حاشیه میدان مرکزی خلیل آباد، تشریح کرد: وانت بارهای حاشیه میدان مرکزی خلیل آباد چهره نامطلوبی به شهر بخشیده است و امیدواریم شهرداری با جانمایی مکانی برای توقف وانت بارها این مشکل را حل کند.

 

فرمانده انتظامی خلیل آباد در ادامه با بیان اینکه شماره گذاری تراکتور های کشاورزی در حال انجام است، تأکید کرد: دهیاران و بخشداران نسبت به معرفی تراکتورهای کشاورزی برای شماره گذاری اقدام کنند.

 

نیروی انتظامی و راهور آمادگی صد در صد و با تمام توان دارد که خدمات رسانی کند و نوروزی شاداب و با نشاط برای شهروندان و مسافران و زائران داشته باشد.

 

تجهیز و آماده سازی 400 تخت برای پذیرایی از مسافران نوروزی در خلیل آباد

حسن صداقتی در ادامه این مراسم اظهار کرد: سال گذشته فضای اسکان مسافران و زائران متمرکز در شهر خلیل آباد بود و به جهت سهولت مسافران مدرسه ای در مسیر جعفرآباد در نظر گرفته شده است.

 

وی از تجهیز و آماده‌سازی 400 تخت برای پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرستان خلیل آباد خبر داد و تصریح کرد: ستاد اسکان شهرستان خلیل آباد برای ایام نوروز و به جهت پذیرایی از مسافران و زائران شش فضا از آموزشگاه های خود را آماده پذیرایی از مسافران و زائران کرده است.

 

مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد با تأکید بر اینکه کار اسکان از 27 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه دارد، ابراز کرد: در مواقع ضروری و اضطراری آمادگی اسکان دو هزار نفر در نمازخانه های آموزشگاه های سطح شهرستان را داریم.

 

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقداماتی که در طول ایام نوروز و خدماتی که ارائه می شود، شهرستان خلیل آباد به یکی از مقاصد مسافرت های مسافران و زائران تبدیل شود.

 

انتهای پیام/