به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام ایزدی امام جمعه طرقبه ظهر امروز در نشست مشترک مسئولان با ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طرقبه شاندیز اظهار کرد: اگر انسان یار و مددکار فریضه امر به معروف و نهی از منکر باشد خداوند او را یاری می کند و خداوند جامعه ای را امر به معروف را ترک کند به خودشان واگذار می کند.

وی ضمن اشاره به اهمیت تشکیلات جدید امر به معروف افزود: مسئولان بایستی اهتمام جدی را نسبت به این مسئله داشته باشند.

امام جمعه طرقبه گفت: طرقبه شاندیز به لحاظ همجواری با مشهد، توریستی بودن و ازدیاد ترددها  وضعیت خاصی در این ایام پیدا می کند و نیاز است مسئولان به صورت تشکیلات و جسمی واحد عمل کنند.

وی افزود: مردم در جریان و درخواست کننده برگزاری برخی مجالس و رویدادهایی مانند کنسرت ها نیستند و گاهی از ناحیه برخی افراد خاص اصراری وجود دارد که کنسرت هایی در این شهرستان برپا شود لذا حواشی این مجالس همیشه مشکل ساز است.

حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: بایستی روی این مسئله حساسیت بیشتری داشته باشیم چراکه مردم این شهرستان با تعصبات دینی هستند و نیازمند کار فرهنگی ویژه است.

وی افزود: معروف گستری در راستای منکر زدایی اولین گام اشاعه این فریضه مهم است.

امام جمعه طرقبه گفت: هر سال بایستی نیازهای فرهنگی و برنامه ها بررسی شود و باتوجه به برجسته بودن این شهرستان اقدامات فرهنگی پرجاذبه عملیاتی شود.

وی ضمن تأکید بر استفاده حداکثری از این ظرفیت الهی افزود: باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری بر مقابله با تهدیدات و آسیب های فرهنگی باید بدانیم دشمن در این زمینه برای تمام اقشار طرح و برنامه ریزی داشته است.

انتهای پیام/