به گزارش صبح توس؛ حسین محمودی رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی صبح امروز در جلسه هماهنگی کادر اجرایی تیم‌های ملی کوراش کشور در مشهد با اشاره به اهمیت خراسان بزرگ به عنوان مهد جودو و کوراش کشور گفت: علاوه بر حضور دو نماینده ارزنده مشهدی به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی بانوان و آقایان کشور، نفرات شاخصی از راه یافتگان به اردوهای تیم ملی نیز از خراسان رضوی هستند که تاثیر بسزایی را در موفقیت کشور در رقابت‌های بین المللی ترکیه داشتند.

 

وی با بیان اینکه از خراسان رضوی با ارائه امکانات و میزبانی اردوهای تیم ملی در ادامه روند مهیا شدن تیم‌های ملی کوراش به نمایندگی حمایت می کنیم افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در این رشته وجود دارد نباید نگاه کوتاه مدتی تنها تا بازی‌های آسیایی اندونزی به کوراش داشته باشیم.

 

رئیس هیئت جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ضمن تاکید بر اینکه باید برای تضمین آینده کوراش بعد از رقابت‌های جاکارتا برای قهرمانی کار شود اظهار کرد: این آمادگی را داریم در شهرستان‌های مستعد پایگاه های قهرمانی تخصصی و حتی مشترک با جودو تشکیل دهیم.

 

وی افزود: نگاه خوبی در به کارگیری از نیروهای خراسان رضوی در کادر فنی تیم‌های ملی کوراش وجود دارد اما این استان به عنوان یک پایگاه قدرتمند در کوراش کشور به مرکزیت مشهد در تصمیم سازی های انجمن کوارش فدراسیون جایی ندارد.

 

محمودی با بیان اینکه هدف ما اعتلای کوراش کشور است تصریح کرد: انتظار داریم که انجمن کوراش با هم افزایی بیشتر، به خراسان رضوی در حوزه تصمیم سازی‌ها و اعزام ها توجه بیشتری داشته باشد.

 

انتهای پیام/