به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام احمد طیبی امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی بن ابیطالب شهرستان رشتخوار ضمن تبریک ولادت امام باقر علیه السلام، گفت: واپسین روزهای سال ۹۶ مصادف با ماه مبارک رجب و ولادت امام باقر علیه السلام است، امیدواریم این سال با عنایت اهل بیت علیه السلام با برکت باشد.

 

 

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در ایام ثبت نام حوزه های علمیه در سطح کشور، افزود: بدانیم امروز در کشور اسلامی ما هیچ مرکز و موسسه ای به اندازه حوزه علمیه نمی تواند انسان های جویای حقایق را سیراب کند، حوزه علمیه هم در زمینه انسان‌شناسی و امام شناسی و ولایت و هم واکسینه شدن در برابر تمام توطئه هایی که دشمنان برای جوانان ما پیش‌بینی کرده‌اند، به عنوان جایگاهی خنثی کننده، نقش آفرینی می کند.

 

 

حجت الاسلام طیبی در ادامه ضمن تقدیر از جوانان شهرستان رشتخوار در رابطه با رعایت حال شهروندان در آخرین چهارشنبه سال در این شهرستان گفت: در آخرین چهارشنبه سال کمترین معضل را در زمینه چهارشنبه سوری در سطح شهرستان رشتخوار شاهد بودیم که این نشان از بصیرت و متدین بودن جوانان ما داشت.

 

 

امام جمعه شهرستان رشتخوار در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و آغاز مسافرت های نوروزی نیز، گفت: در ایام مسافرت‌های نوروزی انشاءالله که در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توجه لازم را داشته باشیم، تا شاهد کمترین آسیب‌ها به خود، خانواده و جلوگیری از بروز و ایجاد مشکلات برای دیگر هموطنان باشیم.

 

 

وی در ادامه با اشاره به مسائل بین الملل و برکناری وزیر خارجه آمریکا گفت: این یک بحران عظیم در این کشور است، که یکی از سناتورهای آنها زیر سوال قرار گرفته است، جنگ تجاری، بحرانهای که در رابطه با جنگ قدرت در آنجا در حال شکل گرفتن است، انشاءالله آمریکا را در شرف نابودی قرار خواهد داد.

 

انتهای پیام/