به گزارش صبح توس؛ مراسم افتتاحیه پردیس سینمایی گلشن، عصر امروز با حضور تعدادی از مسئولان و هنرمندان در مشهد برگزار شد.

 

در مراسم افتتاحیه این پردیس که با حضور معاون سیاسی اجتماعی و مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین پژمانفر، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، جمعی از فعالان اقتصادی و تعدادی از هنرمندان برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امسال با افتتاح دو پردیس اطلس و گلشن، در مجموع ۱۵ سالن به سینماهای مشهد افزوده می شود.

 

سید سعید سرابی افزود: با توسعه زیرساخت های فرهنگی و هنری و از جمله سالن ها و پردیس های سینمایی، آسیبهای اجتماعی کاهش پیدا می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: طی دو سال اخیر، مشهد پس از تهران بیشترین آمار حضور مردم در سینما را دارد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: سیاست هایی که دولت در زمینه حمایت از بخش خصوصی در زمینه های مختلف در پیش داشته، در حوزه فرهنگی و اجتماعی هم تداوم داشته است.

 

سید جواد حسینی افزود: خوشحالیم که پس از یک دوره به حاشیه رانده شدن سینما، در سالهای اخیر دوباره مردم در هنر سینما از فردیت دور شدند و به جمعیت پیوستند.


در این مراسم و باحضور مسئولان از پوررضایی مدیرعامل آرمیتاژ شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتاژ، اعضای گروه تئاتر «پیانیستولوژی« و «داریوش ارجمند» پیشکسوت هنری مشهد و کشور نیز تقدیر شد.


شایان ذکر است که پردیس سینمایی گلشن که در طبقه پنجم ساختمان آرمیتاژ در ابتدای بولوار هفت تیر مشهد واقع شده است، با چهارسالن سینمایی و حدود ۳۵۰ صندلی به همت بخش خصوصی به ظرفیت های فرهنگی و هنری مشهد افزوده شده است.

 

انتهای پیام/