به گزارش صبح توس؛ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان تایباد ویژه ایام نوروز، بi منظور تامین به موقع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با قیمت مناسب، روز چهارشنبه در محل فرمانداری تایباد برگزار شد.

 

حامد قربانی، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری در این جلسه بیان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

 

وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره کرد و افزود: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.

 

وی بر استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید و اظهار کرد: برای تأمین میوه شب عید سه پایگاه در شهر تایباد مستقر خواهد شد و سایر اقلام مورد نیاز با نظارت واحدهای صنفی مربوطه عرضه می شود.

 

انتهای پیام/