نصرالله لوءلوء در گفت‌وگو با صبح توس از ثبت مسابقات دوچرخه‌سواری چشمه سبز گلمکان در برنامه UCI فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری خبر داد.

 

نائب رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان خراسان رضوی در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری‌های ریاست فدراسیون، ریاست هیئت دوچرخه‌سواری استان، شورای اسلامی و شهرداری و هیئت‌مدیره محترم شرکت گردشگری چشمه سبز و حمایت‌های خوب مردم گلمکان در بحث میزبانی از میهمانان شرکت‌کننده داخلی و خارجی شرکت‌کننده در رقابت‌های دوچرخه‌سواری کوهستان که هرساله در این شهر برگزار می‌شود، فدراسیون جهانی uci موافقت خود را با برگزاری مسابقات جهانی دوچرخه‌سواری 2018 در گلمکان اعلام کرد.

 

وی ادامه داد: این مسابقات در اردیبهشت‌ماه سال آینده و با حضور قهرمانان دوچرخه‌سواری جهان در رشته کوهستان برگزار خواهد شد.

 

لوءلوء ابراز امیدواری کرد که برگزاری این مسابقات جهانی در گلمکان، ظرفیت‌های خوبی را برای توسعه و آبادانی این شهر و تحول عظیم آن فراهم آورد.

 

رئیس هیئت دوچرخ سواری شهرستان چناران گفت: هیئت دوچرخه‌سواری استان و شهرستان چناران، پیشاپیش از زحمات همه شهروندان گلمکان که به برگزاری هرچه بهتر این رقابت‌ها کمک می‌کنند کمال تقدیر و تشکر را دارد.

 

لوءلوء عنوان کرد: مسابقه دوچرخه‌سواری کراس کانتری یا همان کوهستان بعد از تور بین‌المللی آذربایجان، معتبرترین مسابقه جهانی است که در ایران و به نام چشمه سبز گلمکان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/