حجت الاسلام دعایی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ پیرامون اقدامات جمهوری اسلامی در خصوص جامعه زنان کشور، اظهار کرد: اقدامات جمهوری اسلامی از دو جنبه قابل بررسی است که قسمتی از آن در جهت منافع و تکریم زن مسلمان بوده، ولی قسمتی دیگر این مسیر را طی نکرده است.

 

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور افزود: زن را آنچنان که انقلاب پیامبر اعظم(ص) از اوج بردگی و کالا بودن در فرهنگ شرک‌آمیز عصر بعثت نجات دادند، انقلاب اسلامی که پیرو انقلاب نبوی است نیز زن را از یک عنصر بی‌‎هویت و یک برده جنسی اشراف‌زادگان، درباریان و سرمایه‌داران به اوج کرامت و انسانیت رسانید و بدون تردید جمهوری اسلامی کرامت، عزت وجودی و حریم خانواده زن مسلمان را احیاء کرد.

 

وی عنوان کرد: علت این سخن نیز شیرزنانی هستند که با تمام به وجود از یک سو، عفاف و حجاب خود را حفظ کرده‌اند و از سویی دیگر به‌سان ستارگان درخشان در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی صحیح زن در جامعه، حضور پررنگ داشته‌اند.

 

حجت الاسلام دعایی یادآور شد: زنان نظام اسلامی در مدارج عالی علمی، در وجوه مختلف خدمت‌رسانی سالم به جامعه و القاء روحیه انقلابی و شهادت‌پروری نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته‌اند و هزاران هزار نمونه از این زنان در جامعه وجود دارند.

 

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور خاطرنشان کرد: متأسفانه نفوذ یک جریان غرب‌زده و لیبرال آلوده، در بدنه انقلاب اسلامی در مسئله اشتغال زنان و سیاست‌گذاری حضور سالم زنان در اجتماع، باعث بزرگترین جفا و جنایت نسبت به کرامت زن مسلمان شده است.

 

وی با اشاره به عدم هم‌خوانی ساختار وجودی گوهر دُردانه زن مسلمان با رشته‌های دانشگاهی، یادآور شد: ساختار نظام آموزش عالی کشور به گونه‌ای است که دختر مسلمان مورد آسیب روحی، اخلاقی و فکری قرار می‌گیرد.

 

حجت الاسلام دعایی تصریح کرد: جریان هنر در تئاتر و سینمای جمهوری اسلامی به گونه‌ای است که زن را مورد تعدی شخصیت و حریم خانواده قرار می‌دهد و متأسفانه یک جریان فوق‌العاده آلوده متعهد شده به آمریکا و غرب درون حاکمیت به شکل نفوذی در حال فعالیت است تا از زن یک موجود هرزه خیابانی تربیت کند.

 

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور بیان کرد: موضوع برابری جنسیتی که این نفوذی‌ها مطرح می‌کنند، از مکتب فمنیست افراطی غربی است و نسبت به این نفوذ و بازتاب‌های تأثیر آن در فرهنگ اجتماعی در روند انقلاب اسلامی احساس خطر می‌کنیم.

 

وی تأکید کرد: به جامعه بانوان، نخبگان، مسئولان، دلسوزان و به کل جامعه هشدار می‌دهیم که چنانچه عقبه‌های امنیتی، سیاسی، فکری و تدارکاتی این جریان نفوذی افشا و وابستگی آن‌ها به گروه‌های برانداز غربی معلوم نشود با توجه به هویت زنانه قشر بانوان جوان و تأثیر پذیری از فضاهای احساسی که به صورت فطری برای آن‌ها مطرح است، بیم آن می رود که نیمی از جامعه اسلامی در دام فریبی بیفتد که غرب ده‌ها سال در آن دام افتاده است.

 

حجت الاسلام دعایی اضافه کرد: در حال حاضر که سر فرهنگ غرب به سنگ خورده و نهاد مقدس خانواده در آن جا نابود شده است، در حال برگشت و توبه و رسیدن به قداست عفت، حیا و نهاد خانواده می‌باشد.

 

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور تصریح کرد: شاهد ما بر این مسئله این است که سن ازدواج در جمهوری اسلامی با شریعت تطابق ندارد و آمار ویرانگر طلاق مانند بمب هسته‌ای در فضای فرهنگی جمهوری اسلامی و آسیب‌های اجتماعی در حال منفجر شدن است که این مهم عملکرد مستقیم دولت‌های مختلف است.

 

وی تأکید کرد: دولت‌های جمهوری اسلامی باید پاسخگو باشند که در جامعه چه کرده اند که از هر پنج ازدواج، سه ازدواج به طلاق ختم می شود و این خطرناک‌ترین وضعیت و هشدار در جامعه است.

 

حجت الاسلام دعایی خاطرنشان کرد: آرام آرام فرهنگ ازدواج آسان، شیرین و پایدار با آلوده شدن به هزاران گناه فکری، اخلاقی، رفتاری و سبک زندگی در حال نابود شدن است و متأسفانه حاکمیت حساسیت در خور شأن نشان نمی‌دهد.

 

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف کشور با بیان اینکه از این رو است که زن در جمهوری اسلامی به آن نقطه از تعالی و کمال هدف نرسید، بیان کرد: امیداریم تا بصیرتی در جامعه ایجاد شود که خود جامعه علیه جریان نفوذ و علیه بازترجمان فرهنگ فمنیست منحط غربی در متن فرهنگ ایرانی و اسلامی به پا خیزند.

 

انتهای پیام/