به گزارش صبح توس؛ سردار حسین سلامی، در آیین بهره‌برداری از 106 پروژه محرومیت‌زدایی در حاشیه شهر مشهد، ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: امیدوارم که بانوان جامعه از زندگی ایشان درس حیاء، عفت و تمامی مراتب عالی انسانی بگیرند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید با گسترش این نوع فعالیت ها بر کاستی های اجتماعی غلبه کنیم، تصریح کرد: تمامی همت سپاه بر این هست که طبق تدابیر مقام معظم رهبری، تمامی توانمندی‌های سپاه در خدمت محرومیت زدایی و فقرزادیی درآید تا جامعه به آسایش و رفاه مقصود برسد.

وی عنوان کرد: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در دستور کار مقام معظم رهبری بوده است و سفارشات ویژه‌ای روی آن داشته‌اند موضوع محرومیت زدایی و زدودن غبار فقر از چهره جامعه هست.

سردار سلامی یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز برای دستیابی به موضوع مهم محرومیت زدایی، آن به مثابه مبارزه با دشمن انگاشته و برای این کار ساختارهای متعدد و اعتبارات خوبی را ایجاد کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: تقریبا در نقاط محروم کشور، سپاه‌های استانی برای حل معضلات اجتماعی جامعه اعم از کارآفرینی و مبارزه با بیکاری، توانمندسازی بخش‌های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: هرچند در ابتدای این موضوع هستیم ولی اساس کار ما برای محرومیت‌زدایی است و همت همکاران پاسدار برای چیرگی بر این موضوع کاملا جدی می‌باشد و البته عزم و اراده سایر دستگاه‌ها نیز لازم است و سپاه به تنهایی نمی‌تواند از پس این امر بر آید.

وی تأکید کرد: اراده ویژه‌ای وجود دارد که در معظلات اجتماعی مثل بیکاری، طلاق و بعضی تخلاف که ریشه در این مشکلات دارد غلبه کنیم.

در ادامه سردار سید ضیاء الدین حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار تمامی مأموریت‌های واگذار شده که مهم‌ترین آن‌ها مبارزه با دشمن این آب و خاک است، بحث محرومیت زدایی و مردم داری از جمله مأموریت‌هایی است که به عهده دارد و تمامی رده‌های استانی باید این موضوع را در منطقه خدمت خود به نحو احسن اجرا کنند.

گفتنی است؛ تعداد 106 پروژه محرومیت‌زدایی اعم از فرهنگی و سازندگی در حاشیه شهر مشهد مقدس طی سال 96 به همت معاونت محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری قرارگاه شهید برونسی سپاه امام رضا (ع) انجام شده است که تعدادی از این پروژه‌ها امروز پنجشنبه توسط سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سید ضیاء الدین حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) در سه ناحیه بلال، مسلم و مالک اشتر به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/