به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان عصر امروز در حاشیه بازدید از اتحادیه انجمن اسلامی قوچان گفت: خوشبختانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از گذشته تاکنون هویت انقلابی خود را حفظ کرده است و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز نگاه خاصی به این اتحادیه دارند.

وی اتحادیه انجمن های اسلامی را شبکه ای منسجم و بی پیرایه دانست و ادامه داد: شکی نیست که تلاش دانش آموزان و نوجوانان در این نهاد منجر به سازندگی خود و جامعه می شود.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد: دشمنان مسائل مربوط به انقلاب اسلامی ایران را با جزئیات تمام رصد می کنند و در طول تاریخ چهار دهه گذشته درصدد تکذیب، تهمت و ضربه زدن به این نظام مقدس بوده و هستند.

حجت الاسلام علی اکبری با تاکید بر اینکه نیروهای انقلابی می بایست این تهدید را به فرصت تبدیل کنند، تصریح کرد: نباید فعالیت ها برای معرفی انقلاب و دستاورهای آن محدود به دهه فجر شود و می بایست در طول یک سال معارف، ریشه ها، بنیان ها، فرصت ها، تهدیدات و دستاوردهای انقلاب اسلامی به اطلاع عموم مردم رسانده و به بررسی گذاشته شود زیرا بسیاری از افراد از بخش عظیم دستاورهای انقلاب اسلامی اطلاع کامل و جامعی ندارند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان، اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان قوچان را از قدیمی ترین و جزو فعالترین اتحادیه های دانش آموزی دانست و گفت: می بایست وحدت و همبستگی ما برای پیگیری آرمان های انقلاب اسلامی بیش از گذشته افزایش یابد.

انتهای پیام/