ابوالفضل بوستانی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ گفت: با توجه به اینکه نیشابور  قطب سنگ‌نوردی شرق کشور است، وجود سنگ‌نوردان متعدد در این شهرستان و کمبود بودجه سبب شد برای سرو سامان دادن به وضعیت قهرمانان سنگ‌نوردی برای نخستین بار در کشور انجمن اولیا و مربیان تشکیل شود.

 

وی افزود: در این راستا از همه خانواده قهرمانان سنگ‌نورد شهرستان نیشابور دعوت به عمل آمده و پس از ارائه گزارش ها تصمیم به تشکیل این انجمن شد که در این راستا تعدادی از اولیاء قهرمانان سنگ‌نوردی کاندیدای این انجمن شدند که پس از رأی گیری تعداد 11 نفر به عنوان هیات مدیره این انجمن انتخاب شد.

 

بوستانی خاطرنشان کرد: این افراد که از والدین قهرمانان سنگنورد نیشابوری هستند بلافاصله اولین جلسه خود را تشکیل دادند که از بین خود مسئول امور مالی، مسئول روابط عمومی و تبلیغات، بازرسی، مسئولین پیگیری مصوبات جلسات انجمن و غیره انتخاب کردند.

 

وی یادآورشد: قصد انجمن اولیا و مربیان سنگ‌نورد نیشابور کمک به هیأت کوهنوردی، مربیان و قهرمانان شهرستان در جهت ارتقاء سطح شهرستان و کشور است.

 

رییس هیأت کوه نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان نیشابور تصریح کرد: کسب مقام سوم کشور در رشته سنگ‌نوردی از افتخارات شهرستان نیشابور است و از خانواده های نیشابوری می خواهیم تا در صورت شناخت افراد مستعد این رشته آنان را به هیأت کوهنوردی معرفی کنند.

 

انتهای پیام/