مجید حسین زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان رشتخوار، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از اهدا 36 سری جهیزیه به نوعرسان تحت پوشش این نهاد همزمان با سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد خبر داد و افزود: همزمان با 14 اسفند سالروز تاسیس نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) 36 سری جهیزیه به طور میانگین هر سری به ارزش 23 میلیون ریال به نوعروسان تحت پوشش این نهاد اهدا می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ارزش کل جهیزیه های اهدایی بیش از 820 میلیون ریال است، افزود: نهاد کمیته امداد هر ساله در نخستین روز از هفته احسان و نیکو کاری و در راستای حمایت از ازدواج این سنت حسنه اقدام به تهیه جهیزیه مورد نیاز نوعروسان تحت پوشش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ازدواج‌های صورت گرفته در کمیته امداد، با توجه به برگزاری کلاس ها و مشاوره‌ها دارای کمترین مشکلات زندگی های امروزی است، افزود: نهاد کمیته امداد قبل از ازدواج مددجویان خود اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در جهت آموزش زندگی ساده به سبک اسلامی و بدور از تجملات در جهت قوام ازدواج می‌کند، که این طرح همواره در جهت حفظ بنیان خانواده بسیار موثر بوده است.

حسین زاده همچنین در ادامه از توزیع سبد های حمایتی بین مددجویان و نیازمندان تحت پوشش کمیته این شهرستان در هفته اکرام و احسان خبر داد و افزود: تمامی فرزندان ایتام و محسنین در هفته اکرام و احسان سبد کالا دریافت می‌کنند، که سبدها تهیه و در هفته اکرام توزیع خواهد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان رشتخوار همچنین در ادامه با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال جدید و با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان دارای ثواب، دنیوی و اخروی است، گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان رشتخوار نیز می‌توانند جهت حمایت و کمک به نیازمندان شهرستان د رآستانه سال جدید کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نهاد کمیته امداد تحویل دهند.

شهرستان رشتخوار داری 2759 خانوار تحت پوشش و تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

انتهای پیام/