به گزارش صبح توس؛ خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری صبح امروز در آیین اختتامیه مسابقات دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار کرد: هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی طی ۲ سال گذشته تبدیل به برترین های کشور شده است.

وی افزود: هیچکدام باور نمیکردیم که خراسان رضوی طی ۲ سال تبدیل به یک قطب دوچرخه سواری در کشور شود و در حال حاضر که ما در حال بررسی ارزیابی عملکرد سال ۹۶ هستیم استان خراسان رضوی قطعا در بین ۲ هیئت برتر کشور قرار خواهد داشت.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری یکی از رشته هایی است که علاوه بر کمک بر کاهش ترافیک و کاهش الودگی هوا می تواند اشاعه دهنده موج شادی و نشاط در خانواده ها و جامعه باشد.

قمری تصریح کرد: هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی در هماهنگی و همراهی با نهاد هایی که می تواند به این رشته ورزشی کمک کنند موفق عمل کرده است.

وی افزود: توسعه دوچرخه سواری در خراسان رضوی رشد خوبی داشته و جوانان خوبی از این استان به سطوح ملی و بین المللی معرفی شده اند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری  کشور خاطرنشان کرد: سال آینده دو رویداد مهم دوچرخه سواری با حمایت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به میزبانی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/