علی یعقوبیان در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ در رابطه با اعزام بسیجیان خواهر و برادر این شهرستان در آستانه سال جدید در قالب اردوی راهیان نور، گفت: همزمان با روزهای پایانی سال و در آستانه سال جدید 90 بسیجی خواهر و برادر از شهرستان رشتخوار در غالب اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور پیدا می‌کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه بسیجیان شهرستان رشتخوار در قالب دو دستگاه اتوبوس در 18 اسفند اعزام می‌شوند، گفت: اعضای کاروان راهیان نور علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی جنوب، در طول سفر از  زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد جمکران، حرم مطهر امام(ره) و امام‌زاده شاه‌ عبدالعظیم نیز بهره‌مند می‌شوند.

 

یعقوبیان مدت این سفر را پنج روز اعلام کرد و اظهار داشت: بسیجیان در طول سفر از مناطق عملیاتی در اهواز، خرمشهر، اروند، یادمان شهید چمران،مناطق عملیاتی والفجر 8 زیارت خواهند کرد و از زبان راویان با حماسه‌آفرینی‌های سرافرازان هشت سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

 

وی اردوهای راهیان نور را فرصتی مناسب جهت ترویج فرهنگ اسلامی عنوان کرد و تصریح کرد: اردوی راهیان نور فرصتی مناسب جهت آشنایی هر چه بیشتر جوانان با ارزش‌های دوران دفاع مقدس و انتقال این فرهنگ است.

 

انتهای پیام/