حمیدرضا آتشی در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ هنرمندان جوان نیشابوری در رشته های هنری به خصوص نقاشی توانسته اند آثار مانایی را تاکنون از خود بر جا گذارند و در این رهگذر نمایشگاه نقاشی«بوی عید» در صدد است موضوعات آثار هنری را به مخاطب ارائه کند.

 

وی افزود: نمایشگاه نقاشی «بوی عید» آثار جوان هنرمند نیشابوری «مجید شورابی» است که در آن 20 اثر نقاشی در ابعاد  70*70 تا 70*100  سانتیمتر برپا شده است.

 

آتشی به تکنیک، سبک و موضوع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه دارای تکنیک رنگ روغن وسیاه قلم است وبا سبک های رئالیسم است و موضوع طبیعت، پرتره وحیوانات می باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: این دومین نمایشگاه انفرادی مجید شورابی، جوان هنرمند نیشابوری است که چهار سال است در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پی ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسی آن است.

 

مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی «بوی عید» از 12 الی 18 اسفند 96هر روز از ساعت 9 الی 13 صبح و 17 الی 20 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور ویژه عموم علاقمندان دایر می باشد.

 

انتهای پیام/