به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه فریمان در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: تسلیت عرض می کنیم شهادت تنی چند ازنیروهای انتظامی و بسیج را که در حادثه برخورد با آشوب گران در تهران بود.

 

حجت الاسلام ایزدی گفت: همان کسانی که حرف از حقوق بشر می زنند در آمریکا و در انگلیس یا صهیونیستها این روزها دارند خوشحالی می کنند،زیرا که سر رشته تمام این جنایتها را ما در آنجا می توانیم بجوییم، دشمنانی که با تمام حرکاتشون نتوانستند،اینجا خواستند انجام بدهند که به لطف الهی این آرزو را به گور خواهند برد.  

 

 وی گفت: تسلیت عرض میکنیم درگذشت چیزی در حدود 65 تن از هموطنانمان در حادثه سقوط هواپیما و همینجا نیز تشکر می کنیم از برگزاری خوب مسابقات کشتی با چوخه ای که متشکل از شش استان خراسان رضوی و خراسان شمالی و خراسان جنوبی و تهران و مازندران و گلستان،شهرستان فریمان افتخار میزبانی را داشت که در حدود 300 کشتی گیر حضور داشتند در 32 تیم که باز هم جوانان ما نشان دادند ورزشکاران فریمانی رتبه اول و مشهد رتبه دوم و شیروان رتبه سوم را کسب نمودند.

 

خطیب نماز جمعه فریمان گفت: روز امور تربیتی و تربیت اسلامی را در پیش رو داریم در هشتم اسفند که یادگار شهیدان بزرگوار رجایی و باهنراست در سال 1359که ستادهای امور تربیتی را در مدارس تشکیل دادند، شهید رجایی فرمودند: مربیان امور تربیتی سربازان انقلاب در آموزش و پرورش هستند و شهید باهنر هم فرمودند: مربیان زمانی با انبیاء هم صف هستند که آموزش را از محتوای تزکیه پر کنند.

 

وی در پایان گفت: مرحوم حضرت امام جمله بسیار زیبایی دارند و فرمودند نچنانچه تهذیب در کار نباشد علم توحید هم به درد نمی خورد»، یعنی اگر کسی علم حوزوی هم بخواند ولی تهذیب نداشته باشد این علم به سود مردم نخواهد بود.

 

انتهای پیام/