به گزارش صبح توس؛حجت‌الاسلام احمد طیبی امام‌جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته نماز جمعه شهرستان رشتخوار در مسجد علی ابن ابی‌طالب این شهرستان با گرامیداشت، 8 اسفندماه روز امور تربیتی و یاد و خاطر شهید رجایی و شهید باهنر گفت: امروز باید بحث تربیت و پرورش سرلوح کار ما باشد، چنانچه انسان تخصص‌های متعدد را کسب کند؛ اما این تخصص‌ها همراه باتربیت نباشد، هیچ ارزشی برای جامعه و خانواده فرد در بر نخواهد داشت.

 

امام‌جمعه شهرستان رشتخوار در ادامه با توجه به فرمایشان اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان شرقی، در این رابطه گفت: انسجام ، قدرت و وحدت امت اسلامی ایران در توجه بیشتر مسئولین به مردم و تکیه به توانمندی‌های داخلی است.

 

وی در ادامه این مطلب با توجه به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: نشان قدرت ما این است، که تمام زورگویان دنیا امروز در مقابل ما ایستادند، و ما باصلابت درمقابل آن‌ها به مقابله می‌پردازیم.

 

حجت‌الاسلام طیبی در ادامه با تأکید بر اینکه امروز مسئولین باید به فکر مردم باشند و از مردم جدا نشوند، گفت: کسانی که از سیل خروشان مردم جدا شدند، مردم، مثل سیل آن‌ها را از خود جدا و کنار زدند، مدیران جامعه باید حواسشان باشد، مردم هم با حساسیت رفتار مدیران را دنبال کنند.

 

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار در رابطه با اغتشاشات اخیر خیابان پاسدارن تهران نیز، گفت: ریشه این اغتشاشات در یک توطئه هماهنگ و برنامه‌ریزی‌شده از خارج از کشور است، نشست سران این فرقه در خارج کشور گواه این مطلب است، که بنا این حرکات ایجاد ناامنی و مشکلات در نقاط مختلف کشور است.

 

وی در پایان افزود: امیدواریم نیروهای اطلاعات کشور با تلاش و رصد بیشتر این‌گونه حرکات، انجام هرگونه تحرک منافق گونه دشمنان را در داخل کشور مدیریت و خنثی کنند.

 

انتهای پیام/